وزیر بهداشت گفته: «جایگاه طب عمومی را مضمحل کرده‌اند و بیشتر به تقویت پزشکی تخصصی و فوق تخصصی پرداخته‌اند. ما باید به‌سرعت این مسیر اشتباه را اصلاح کنیم و به‌جای آن به تقویت مراقبت‌های اولیه، اصلاح سبک زندگی و تغذیه مردم بپردازیم.»

همشهری - حمید ضیایی‌پرور: اگر بخواهیم درباره خطر پرتوهای دوروبرمان بنویسیم بلافاصله با انبوهی از تکذیبیه‌های وزارت بهداشت و نهادهای دیگر مواجه می‌شویم که نوشته‌ما را رد کرده و از مدعی، مستندات خواهند خواست.

همشهری - حمید ضیایی‌پرور:وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داده: ایران در رتبه بیستم جهان از نظر دانش پزشکی قرار گرفته است‎. ‎

همشهری - حمید ضیایی پرور: با اینکه مسئولان وزارت بهداشت و درمان بارها وعده داده بودند که معضل زباله‌های بیمارستانی به‌زودی حل می‌شود، به تازگی دکتر علیرضا مصداقی‌نیا، معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفته:

در تاریخ سه شنبه ۱۶ آبان ماه ۹۱ در اولین کنفرانس روابط عمومی استان خوزستان در اهواز به عنوان سخنرانی کلیدی در باره تکنیک های روابط عمومی الکترونیک سخنرانی و پرسش و پاسخ داشتم. در این کنفرانس استادان دیگری همچون استاد عباس زاده ، استاد بیدار مغز و مهندس حکیمیان و آقای حمید شکری خانقاه سخنرانی داشتند . همچنین مجری مراسم سرکار خانم فریبا علومی مجری توانمند همایش ها بود. با اینکه به اغلب شهرهای ایران چندین بار سفر داشته ام اما برای اولین بار بود که به اهواز سفر می کردم. در این زمان هوای اهواز بهاری بود بسیار دلنشین .

کارگاه تکنیک های ارتباط با رسانه ها در تاریخ۸ آبان ۹۱ در عسلویه در جمع مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران برگزار شد. در این کارگاه۶ ساعته بنده ( حمید ضیایی پرور) در باره تازه ترین تکنیک های ارتباط با رسانه ها در روابط عمومی ها صحبت کردم. فضای جلسه تعاملی و پرسش و پاسخی بود و حدود ۶۰ نفر از مدیران روابط عمومی شرکت ملی گاز از سراسر کشور حضور داشتند قرار شد کارگاه های تخصصی دیگری در ادامه این کارگاه برگزار شود و کارشناسان ارشد روابط عمومی های تابعه شرکت ملی گاز ایران در آن شرکت کنند.

همشهری - حمید ضیایی‌پرور:منابع خبری به نقل از برخی مقامات ارشد اجرایی کشور سخنانی را نقل کرده‌اند که محل بحث و شبهه رسانه‌ها شده است.

بعد از مطالعه کتاب مسافر دهکده جهانی که زندگی نامه پروفسور یحیی کمالی پور است نامه ای به ایشان نوشتم و احساس درونی ام را به او منتقل کردم. او نیز در پاسخ اظهار محبت داشت و ضمنا به من اجازه داد این نامه را به صورت عمومی منتشر کنم. متن نامه به این شرح است:

همشهری - حمید ضیایی‌پرور:مأموریت‌ها و وظایف شهرداری تهران چه ربطی به مسئله سلامت و بهداشت و درمان دارد؟

همشهری - طاهره ساعدی: اخیرا روزنامه همشهری در گزارشی اعلام کرد که ایران به فناوری باران مصنوعی دست یافته است.

همشهری - حمید ضیایی‌پرور:
اینکه ایران رتبه اول تولید علم و فناوری را در منطقه به‌دست آورد باعث خوشحالی هر ایرانی است، اینکه این رتبه ۱۳سال قبل از هدف تعیین شده در سند چشم‌انداز توسعه ۲۰ساله ایران به‌دست آمده باشد نیز باعث افتخار هر شهروند این کشور است، اما آیا واقعا ایران توانسته در سال ۱۳۹۱رتبه اول تولید علم و فناوری را در منطقه آسیای جنوب‌غربی یعنی ۲۵کشور حوزه خاورمیانه که در سند چشم‌انداز به‌عنوان کشورهای هدف تعیین شده است به‌دست آورد؟

همشهری - حمید ضیایی‌پرور:روزنامه همشهری طی هفته اخیر طی دو یادداشت نسبت به غیرفعال‌بودن سامانه‌های الکترونیکی و مخابراتی طرح پزشک خانواده در تهران انتقاد کرد و نوشت: بهتر بود مسئولان ذی‌ربط پیش از اعلام رسانه‌ای اینگونه خبرها، حداقل یک‌بار خودشان صحت آن را آزمایش می‌کردند.

bmiziaee.jpg
روز چهارشنبه ۹ مرداد در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار که از سوی بانک ملی ایران در تهران برگزار شده بود سخنرانی کوتاهی تحت عنوان چالش های روزنامه نگاری سایبر داشتم. سایت بانک ملی ایران خبری از این مراسم منتشر کرده است که در ادامه منتشر می شود.

همشهری - حمید ضیایی‌پرور:نتایج آزمایش‌های اعتیاد در آزمایشگاه‌های موجود کشور قابل اعتماد نیست و درصد خطای در آن وجود دارد.

همشهری - حمید ضیایی‌پرور:آن طور که در خبرها آمده مجلس در حال طراحی و تدوین طرحی به‌منظور جلوگیری از فرار مغزها از کشور است.

شیوه ای جدید برای توزیع و پخش کتاب ابداع شده است که بر اساس آن شما سفارش هر نوع کتابی را می دهید و ۷ درصد مبلغ کتاب به حساب نویسنده یا مترجم آن کتاب واریز می شود. فقط با یک تلفن.
POSTER 1.jpg

همشهری - طاهره ساعدی:طب سنتی ایران برای تغذیه در‌ماه مبارک رمضان توصیه‌ها و اصول خاصی دارد.در همین زمینه با دکتر مهدی شعبانی، پزشک و دستیار دکتری تخصصی(PHD) طب سنتی ایران در دانشگاه شهید بهشتی تهران گفت‌وگو کرده‌ایم.

همشهری - حمید ضیایی‌پرور:آدم‌هایی را می‌شناسم که بعد از‌ماه مبارک رمضان، چندین کیلو وزن اضافه می‌کنند؛ نه اینکه روزه نگیرند که کامل هم می‌گیرند و عذر و بهانه هم نمی‌آورند اما در همان میانه افطار تا سحر آن قدر می‌خورند که میزان ورودی انرژی و کالری آنها نسبت به قبل و بعد از‌ماه مبارک بیشتر هم می‌شود!

نسخه جدید سایت خبرنگار به زودی در دسترسی قرار خواهد گرفت. در نسخه جدید ، این سایت وجهه کاملا خبری و اطلاع رسانی یافته و از حالت سایت شخصی خارج شده است ، البته آرشیو نسخه قدیمی سایت همچنان حفظ شده و از طریق لینکی در سایت جدید در دسترس خواهد بود. در دوره جدید ، شما از طریق سایت خبرنگار به تازه ترین اخبار و اطلاعات و گزارش ها و مصاحبه ها و مقالات در حوزه رسانه نگاری ، روابط عمومی ،علوم ارتباطات اجتماعی ، شبکه های اجتماعی ، فناوری اطلاعات ، جنگ نرم و تلفن همراه دسترسی خواهید داشت.همچنین از طریق این سایت ، سرویس هایی همچون خبرنامه الکترونیک ، آر اس اس ، پادکست ، کتابفروشی الکترونیک و جستجوی هوشمند به مخاطبان ارایه می شود. سایت خبرنگار اکنون یکی از سایتهای مرجع در حوزه ارتباطات است که ماهانه بیش از ۳۰۰ هزار نفر بازدید کننده دارد ، طراحی وب سایت جدید نیز توسط دوست خوبم مهندس امیر رضا قوی دل صورت گرفته است.

تازه ها
جستجو در اين سايت

Clicky Web Analytics